NAUJIENOS


20 .05 2016

Naujas projektas

Gegužės 19 d. pradėjome vykdyti naują projektą "Netradicinės meno terapijos metodo taikymas ugdymo kokybės gerinimui" (projekto Nr. EEE-LT08-ŠMM-01-K-02-004). Projektas finansuojamas iš 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų. Daugiau apie projektą skaitykite: https://www.facebook.com/raidoskryptys/
23 .06 2016

Norvegų projekto partnerių konsultacijos metodikos rengėjams

Birželio 21-23 dienomis Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyko projekto partnerių iš Fusa Vidaregaande Skule (Norvegija) konsultacijos meno terapijos metodų ir medijos taikymo vaikų ir jaunimo ugdymo gerinimo ir netinkamo elgesio prevencijos srityse metodikos rengėjams. O kad konsulacijos nevirstų vien sausa teorija ir ilgomis diskusijomis, norvegų partneriai atsivežė visą lagaminą priemonių ir paruošė nemažai staigmenų: metodikos rengėjams teko patiems išbandyti kelias meno terapijos ir medijų taikymo technikas.
30 .06 2016

Parengta metodika

Parengėme "Meno terapijos metodų ir medijos priemonių taikymo vaikų ir jaunimo ugdymo gerinimo ir netinkamo elgesio prevencijos srityse metodiką". Susipažinkite su darbine metodikos versija.
16 .08 2016

Kūrybinės dirbtuvės

Parengtos meno terapijos metodų ir medijos priemonių taikymo vaikų ir jaunimo ugdymo gerinimo ir netinkamo elgesio prevencijos srityse metodikos pristatymas švietimo specialistams. Šiuo tikslu organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, skirtos praktinėms konsultacijoms vykdyti.
23 .09 2016

Projekto konferencija

Projekto konferenciją „Švietimo sistemos darbuotojų parengimas vykdyti vaikų ir jaunimo ugdymą bei netinkamo elgesio prevencinę veiklą panaudojant meno terapijos ir medijos priemones“, skirta bendrojo ugdymo švietimo sistemos darbuotojų, vykdančių prevencinę veiklą, švietimo ir ugdymo klausimams nagrinėti.

Svarbiausios naujienos


Naujas projektas

20-05-2016
Gegužės 19 d. pradėjome vykdyti naują projektą "Netradicinės meno terapijos metodo taikymas ugdymo kokybės gerinimui" (projekto Nr. EEE-LT08-ŠMM-01-K-02-004). Projektas finansuojamas iš 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų. Daugiau apie projektą skaitykite: https://www.facebook.com/raidoskryptys

MOKYMO IR KONSULTAVIMO PASLAUGOS

Mes teikiame įvairias mokymo ir konsultacines paslaugas savo laimingiems klientams Lietuvoje ir Europoje.